Yatak Odası Donanımları

Yatak odaları evlerde kişisel ihtiyaçların ve tarzların en çok yansıtıldığı yaşam alanlarından biridir. Häfele’nin yatak sistemlerinden, depolama aksesuarlarına birçok ürünü, yatak odalarının tasarımda farklılaşmasına olanak tanıyor.

Yatak odalarında dolap içi organizasyonunu kolaylaştıran işlevsel aksesuarlar sayesinde hem “alan kazanımı”hem de giysilere erişirken “minimum zamanda maksimum verim”elde etmek mümkün. Häfele, kravatlıktan pantolonluğa, dolap içi aynadan ışıklı askı borusuna, ayakkabılıktan portatif askılığa, raylı sepetlerden kemerliğe kadar dolap organizasyonu için gereken tüm ayrıntıları karşılıyor ve kullanıcıya konfor sağlıyor.   Dolap içlerinde Häfele’nin gardırop asansörünün kullanılması dolabın yüksek bölümlerine erişimi kolaylaştırıyor.

Değişen ihtiyaçlara yenilikçi ve işlevsel çözümler sunmaya öncülük eden Häfele, hem masa hem yatak olabilenCOMBIile dar alanları kullanışlı hale getirirken, hem çalışma hem de ergonomik bir uyku ortamısağlıyor. Yatakların depolama alanı olarak kullanılmasını sağlayan yatak kaldırma mekanizmaları aynı zamanda yatak toplamayı keyifli hale getiriyor.

Yatak Odası Donanımları için  tıklayınız.

WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşın