Kurumsal

DERİN DECOR

Bir insan için itibar ne ise, bir firma için de marka o demektir. İtibarı, zor işleri iyi yapmayı deneyerek edinebilirsiniz.
Louis Sullivan

Derindecor kaliteden ödün vermeden, kişiye ve mekana özel mutfak, banyo,dolap üretimi yapmanın yanında; ürünlerinin ve tasarım anlayışının kendine has çizgisi ile ev ve yaşam alanlarının kalitesini arttırmak bunu bireysel ve toplu projelerde hedeflenen bütçeye uygun çözümlerle destekleyerek daha geniş bir uygulama alanı yaratmak hedefindedir.

 

Derindecor modern üretim teknikleri ve modern makina parkuru, tecrübeli mimar kadrosuyla Derindecor’a özel geliştirilmiş bilgisayar programı ile kişiye ve mekana özel butik bir hizmet anlayışı içinde projeler sunar ve üretimi gerçekleştirir.

ULUSLARARASI SERTİFİKALI ÜRÜNLER…

Derin Decor, yapı tasarımının ve kullanımının her aşamasında tasarım ve danışmanlık hizmeti verir, Mobilyanın incisi Hafele ürünleri ile tasarımlarını bir sanata dönüştürür. 

DEĞER YARATAN ÜRETİM VE TASARIM ANLAYIŞI

Üstün teknoloji ile donatılmış tesislerimiz de uzman ekibimiz ile birlikte  üretim tecrübemizi, araştırma ve geliştirme bölümümüz de (ARGE) yeni ham madde ve aksesuarlarla harmanlayıp, Derin Decor’a  özgü yaşadığınız alana kimlik kazandıracak yepyeni ve modern tasarımlar yapıyoruz.

 

Vizyonumuz;

-Sektöründe lider, sektöre yön veren, Türkiye ekonomisine güç katan, ülke imajını güçlendiren bir dünya markası olmaktır.

 

Misyonumuz;

-En fonksiyonel ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla üreterek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşın