Kapı Kilitleri

Kapı Kilitleri

Häfele kapı kilitleri ile görsel ve işlevsel gereksinimleri en iyi şekilde karşılayacak ve güvenliği sağlayacak geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Oda iç kapılarında kullanılan kilitlerden, villa ve residence giriş kapılarında kullanılan boy kilitlere, daire giriş kapılarını güvenli hale getiren güvenlik kilitlerinden, özellikle ofislerde tercih edilen topuz kilit sistemlerine, sürgü sistemlerinden ahşap veya cam kapılarda kullanılabilecek elektromanyetik kilitlere kadar pek çok ürün Häfele kalitesi ile sunulmaktadır.

Standart kapı kilitlerinin dışında mimar ve iç mimarların minimalist tasarımlarına uygun olan manyetik gömme kapı kilitleri de özellikle projelerin vazgeçilmez ürünü olmuştur. Bunun dışında yangın dayanımlı ve panik kaçış kapıları için sunulan özel proje tipi kilitler de projenin her türlü gereksinimlerini karşılayacak şekilde Alman teknolojisiyle üretilmiş ve mimarların ilk tercihi olmuştur.

İleri teknolojinin ürünü Häfele master anahtar sistemleri, kullanıcılara güveni ve konforu yaşatmaktadır.

Häfele tüm kilit sistemlerini öncelikle güven ve konforu sağlayacak şekilde, tasarımda farklılık yaratacak stil ve renk alternatifleriyle sunmaktadır.

Ürün Kataloğu için tıklayın…WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşın