Kapı Kapatıcılar

Kapı Kapatıcılar

Kapı kapatıcılar, kullanıldıkları kapının güvenli bir şekilde kapanmasını sağlamak amacıyla, açıldığında kendiliğinden kapanması istenen kapıların hepsinde kullanılabilmektedir. Kapı kapatıcıların ayarlanabilir kapama gücü, kapanma hızı, açılım frenlemesive son çarpma hızıkapanmayı güven altına alırken, Häfele mühendisliğinin titiz çalışmaları ile kullanım anında oluşabilecek her türlü yaralanma veya yapılarda oluşabilecek hasar önlenmektedir.

Yangın dayanımlı ve panik kaçış kapılarında kullanılması zorunlu olan elektromekanik sabitlemeli kapı kapatıcıları ile yangın anında kapının otomatik olarak kapanması sağlanmaktadır. Yangın dayanımlı kapıların vazgeçilmez ürünü olan kapı kapatıcılar Häfele kalitesi ile gerekli olan sertifikasyona sahiptir.

Entegre sıralama mekanizmalı kapı kapatıcılar çift kanatlı kapıların koordineli ve doğru sıralamayla kapanmasına olanak vermektedir. Yüzeye monte ve zemine gömme kapı kapatıcıların yanı sıra gizli kapı kapatıcılar özellikle mimar ve iç mimarlar tarafından tercih edilmekte, dekorasyonda bütünlük sağlanmasına ve estetik tasarımlara imkan tanımaktadır.

Ürün Kataloğu için tıklayın…WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşın