Mutfak Mobilyaları

Mutfak Mobilyaları

Mutfak mobilyaları  için öncelikle karar vermeniz gereken bir şey var; özel bir sipariş mi vereceksiniz yoksa hazır dolaplardan mı satın alacaksınız? Tabii buna karar vermenizi sağlayan en önemli unsurda mutlaka bütçe.

Hafele‘nin sizleri kendinizden alacak ve yeni fikirler verecek hazır koleksiyonları için mutfak bölümüne bakabilirsiniz.

Fakat bütçe konusunda daha esnek iseniz eğer bütçeniz yeterliyse, özel sipariş mutfak dolabı yaptırmak sizin için çok daha faydalı olacaktır. Böylece estetiği, mutfak ölçülerinize göre mükemmel bir şekilde yaratabilirsiniz.  Derin Decor’un size sunduğu ayrıcalıklı  mutfak mobilyaları ile farkı ve hayalinizdeki estetiği mutfağınıza yansıtabileceksiniz.

Mimari uygulama desteği

Peki, dolap hangi renk olacak? Kapaklar yana mı yoksa yukarıya mı açılacak? Camlı mı yoksa düz mü olacak? Kulpları plastik mi yoksa demir mi olmalı? Yüksekliği, derinliği…  Derin Decor’un hizmetlerinin arasında bulunan özel ve uzman mimari ekibi ile danışmanlık hizmeti ile sizin hayaliniz ile teknik unsurla birleşip en mükemmel tasarım ortaya çıkmış oluyor.WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşın