Banyo Mobilyaları ile zarif banyolar

Banyo Mobilyaları ile zarif banyolar

Banyo Mobilyaları ile banyolarımızın şıklığını daha da bütünleştiren hafele,  zarif banyo dolabı modelleri, şık lavabo dolapları ve buğu yapmayan ayna ve bunun gibi bir çok pratik kullanım imkânı sağlayan tamamlayıcı ürünleri, farklı alternatiflerle sizlere sunuyor.

Derin Decor sizlere hayalinizdeki ve tarzınız olan banyoyu sunuyor.

Bir banyo işlevsel ve pratik olmalıdır. Bir tarzda karar kıldıktan sonra, duvar ve zemin kaplamalarını göz önünde bulundurarak tercihler yapmanız daha doğru olacaktır. İddialı ve parlak renkler mi istiyorsunuz, yoksa daha pastel tonlarda basit bir palet mi tercih edersiniz? Ayrıca duş sistemleri, duş tekneleri ve küvetleri de düşünmelisiniz.

Banyomda hangi renkleri kullanmalıyım?

İlk iş olarak havlu ve paspaslarda acele kararlar vermeden önce, banyonuzdaki daha geniş unsurlarda hangi renklerin olduğuna dikkat etmelisiniz. Banyo düzenlemesinde seçeceğiniz renklerin toplamda banyonuzun ambiyansını ve ruhunu etkileyeceğini unutmayın. Pek çok evsahibi için beyaz ilk akla gelen seçenektir. Diğer renklerle birlikte kullanılabilmesi de bunda önemli bir etken. Örneğin siyahla birlikte kullanıldığında dramatik ve romantik bir atmosfer yaratabilir. Maviyle birlikte ise maceraperest bir okyanus havası yaratacaktır. Ayrıca banyonuza gelen doğal ışığı da hesaba katmalısınız. Aksi halde seçtiğiniz rengin uygulamadan sonra çok boğucu gelmesi gibi sürpriz bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Banyo Mobilyaları renk ile uyum içersinde olmalıdır.WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşın